Mokasyny SEPT w kolorze beige

Jesienne stylizacje z wykorzystaniem jasnych skórzanych mokasynów SEPT

Cześć! Dziś mam dla Was post, w którym stylizuję jasne mokasyny polskiej marki SEPT. Starałam się wpasować w panujące warunki atmosferyczne, dlatego większość stylówek to połączenie grubszych jasnych jeansów oraz moich ulubionych swetrów i okryć wierzchnich.

Polska marka SEPT zostałą stworzona przez Kasię Maciejewską i Olę Wiśniewską. Dziewczynom przeświecała idea stworzenia pięknych i wygodnych butów, które wpasowałoby się w zarówno w gusta minimalistek ceniących jakość, jak i kobiet, które kochają modę i uwielbiają eksperymenty. W ofercie sklepu znajdziecie m.in. bardzo zgrabne loafery, balerniki, botki a także od niedawna akcesoria, takie jak kaszmirowe czapki, szaliki czy skarpetki.

Póki aura pozwoli, to na pewno będę starała się wykorzystać potencjał tych mokasynów, gdyż są naprawdę piękne! Wykonane z miękkiej skóry, wygodne i w bardzo zgrabym kształcie. Kto wie, może nie będzie mi dane zbyt długo się nimi pocieszyć, ale na pewno wiosną i latem dostaną swoją kolejną szansę :)
A tymczasem, zapraszam na przegląd stylizacji!

Wełniane kimono, body z długim rękawem, jasne jeansy i brązowy pasek.
Karmelowy wełniany kardigan, top, jasne jeansy.
Białą koszula, znów te same jeansy, nonszalancko narzucony wełniany sweter.

Nie mogło zabraknąć połączenia z ulubioną beżową marynarką.
Kolejny wełniany kardigan!
Lżejsze buty i wełniany płaszcz! W końcu można nosić to połączenie:)
Jasny dół i ciemna góra.

A na koniec mam dla Was niespodziankę:) Wraz z marką SEPT zorganizowaliśmy Was konkurs, w którym do wygrania będzie bon o wartości 777 zł do wykorzystania w sklepie.
Szczegóły znajdziecie pod tym postem:

LINK do konkursu

https://www.instagram.com/p/Cjrx3SSIift/
Zapraszamy!

Regulamin konkursu

§ 1. Postanowienia ogólne

1. Organizatorem konkursu pod nazwą „Jesień z SEPT” zwanego dalej "konkursem" i fundatorem nagrody są: SEPT. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
(dawniej SEPT. K. MACIEJEWSKA, A. WIŚNIEWSKA SPÓŁKA JAWNA), NIP 5223164882  oraz Milena Szmaj-Waszak "Marketing Wizualny" NIP: 5140281289. dalej "organizatorem".

2. Konkurs jest organizowany od 14.10.2022 r do 24.10.2022 r. . Wyniki zostaną ogłoszone 26.10.2022r. r. Informacja o konkursie, zasadach uczestnictwa, nagrodach i wynikach konkursu zostanie opublikowana na profilach @parafrazy oraz @spet.official w serwisie Instagram.

3. Zasadą konkursu jest prawidłowe zrealizowanie zadania konkursowego przez uczestników. Regulamin stanowi podstawę konkursu i określa prawa i obowiązki jego uczestników.

4. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, wspierany, administrowany ani bezpośrednio związany z serwisami społecznościowymi Facebook, Instagram ani jego właścicielami czy administratorami. Wszelkie pytania, komentarze oraz skargi i reklamacje związane z Konkursem powinny być kierowane do Organizatora, a w żadnym wypadku do właścicieli czy administratorów serwisów społecznościowych Facebook, Instagram. Uczestnik zwalnia Facebook, Instagram z odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody poniesione w związku z Konkursem.

§ 2. Uczestnictwo w konkursie

1. Uczestnictwo w konkursie jest nieodpłatne i dobrowolne.

2. Uczestnikami konkursu mogą być osoby fizyczne, pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które spełnią warunki określone w regulaminie.

3. Osoby niepełnoletnie mogą brać udział w konkursie tylko za zgodą swoich rodziców lub opiekunów prawnych. W przypadku, gdy zwycięzcą konkursu jest osoba niepełnoletnia, zwycięzca zobowiązany jest w ciągu 7 dni od publikacji wyników konkursu przesłać na adres: [email protected] skan oświadczenia z pisemną zgodą przedstawiciela ustawowego zwycięzcy konkursu na udział w konkursie.

4. Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją przez uczestnika regulaminu w całości.

5. Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania określonych w nim zasad, jak również potwierdza, że spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w konkursie.

§ 3. Przebieg i warunki udziału w konkursie

1. Aby wziąć udział w konkursie, uczestnik musi zaobserwować profile @parafrazy i @spet.official w serwisie Instagram, polubić post konkursowy, zrobić zdjęcie jesiennego outfitu wraz z opisem, który produkt z oferty sklepu SEPT dopełniłby całości stylizacji. Ważne, by uczestnik oznaczył markę @sept.official oraz profil @parafrazy oraz użył hasztagu #septgirl.

2. Warunkiem zakwalifikowania komentarza do konkursu jest:

a. publikacja komentarza z autentycznego konta,

b. publikacja postu ze stylizacją w czasie trwania konkursu.

3. Uczestnik zgłaszający się do konkursu jednoznacznie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez organizatora dla celów przeprowadzenia konkursu.

4. Uczestnik zgłaszający swój udział w konkursie udziela organizatorowi bezterminowej i nieodpłatnej zgody na wykorzystanie zdjęcia konkursowego w celach marketingowych.

5. Organizator zastrzega sobie prawo do wykluczenia z konkursu uczestników, których działania są sprzeczne z prawem, dobrymi obyczajami lub z regulaminem konkursu.

6. Dodane treści będące elementem zgłoszenia do konkursu nie mogą naruszać praw osób trzecich, w tym majątkowych i osobistych praw autorskich osób trzecich oraz dóbr osobistych tych osób.

7. Zgłoszenia niezgodne z regulaminem, naruszające dobre obyczaje, namawiające do przemocy lub promujące sprzeczne z marką wartości będą usuwane.

§ 4. Zasady wyłaniania zwycięzców

1. Spośród zgłoszeń zgodnych z regulaminem organizatorzy wyłonią zwycięzcę w serwisie Instagram, kierując się poprawnością wykonanego zadania konkursowego i kreatywnością wykonanego zadania.

2. Komentarze konkursowe należy nadsyłać od 24.10.2022r. Wyniki konkursu zostaną podane 26.10.2022 r.

3. Organizator poinformuje zwycięzcę o wygranej w poście konkursowym w serwisie Instagram w komentarzu pod postem konkursowym oraz w relacji Insta Stories.

§ 5. Nagrody

1. Nagrodą w konkursie jest: bon o wartości 777 zł do wykorzystania w sklepie internetowym www.sept.pl.

2. Nagrody zostaną wysłane do zwycięzcy na podany przez niego adres, który będzie musiał podać w wiadomości prywatnej w serwisie Instagram na profilu @parafrazy lub @spet.official.

3. Uczestnik nie może żądać wymiany wygranej nagrody na inną nagrodę lub ekwiwalent pieniężny.

4. Nagrody zostaną wysłane w terminie do 5 (pięciu) dni od daty ogłoszenia wyników konkursu.

5. Laureat nie nabywa prawa do nagrody, jeżeli nie spełni któregokolwiek z warunków określonych w regulaminie. W takim wypadku nagroda pozostaje do dyspozycji organizatora.

§ 6. Ochrona danych osobowych

1. Dane osobowe uczestników konkursu będą przetwarzane w celach przeprowadzenia konkursu, wyłonienia zwycięzcy i przyznania, wydania i odbioru nagrody.

2. Dane osobowe uczestników konkursu będą wykorzystywane zgodnie z warunkami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: DzU z 2002 r., nr 101 poz. 926).

3. Administratorem danych osobowych jest organizator konkursu.

4. Przetwarzanie danych, o których mowa w ustępie 1. niniejszego paragrafu, obejmuje także publikację nazwy profilu zwycięzcy konkursu w serwisie Instagram.

5. Uczestnik ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.

6. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz ich niepodanie uniemożliwia udział w konkursie.

§ 7. Postanowienia końcowe

1. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek nieprawidłowe działania infrastruktury informatycznej i technicznej serwisu Instagram, nieprawidłowo działające lub niedziałające łącza internetowe, niesprawny sprzęt techniczny Uczestników Konkursu, który może wpłynąć na spełnienie warunków Konkursu jak również ewentualne wynikające z tego problemy techniczne.

2. Organizator nie odpowiada przed osobami trzecimi za treści i dane zgłaszane przez Uczestników.

3. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.

4. Organizator zastrzega sobie prawo do nagłego odwołania/zamknięcia Konkursu.

5. W sprawach nieuregulowanych regulaminem zastosowanie mają przepisy kodeksu cywilnego.