MojeWypiekiBlog
Zdjęcia z bloga Mojewypieki.com

O idei dzielenia się ulubionymi polskimi blogami w ramach idei Share Week 2017 dowiedziałam się od Pauliny z bloga Simplistic. Już raz podjęłam rękawicę i wspominałam o ulubionych kulinarnych blogach w ramach Kulinarnych Inspiracji:)
Dziś przedstawię kolejne 3 blogi, do których zaglądam regularnie.

Ulubione polskie blogi: Share Week 2017

 • Krytyka Kulinarna ![Krytyka Kulinarna](/content/images/2017/03/IMG_8949-1-1170x530.jpg) "Najpopularniejszy i najbardziej opiniotwórczy blog restauracyjno-podróżniczy w Polsce" - tak o sobie piszą twórcy strony: Magda i Jacek. Blog, w którym przeczytacie ciekawe recenzje, zabawne teksty trochę z pogranicza lifestyle, czy inspirujące relacje z podróży w różne zakątki świata. Cenię zwłaszcza za cięty i zabawny język, który sprawia, ze nawet tekst o stosunkach damsko-męskich przeradza się w trafną satyrę. Jeśli zatem chcecie poczytać o podróżach z psem, wycieczkach na koniec świata czy recenzje najlepszych pączkarni w warszawie, to zapraszam: [Krytyka Kulinarna](http://krytykakulinarna.com/)
 • Wygrywam z Anoreksją

  alt
  Blog Wygrywam z Anoreksją prowadzony przez Macieja Blatkiewicza, to już rzecz z rodzimego poznańskiego podwórka. Gdy zamierzamy zjeść coś na mieście i szukamy recenzji na temat danej knajpy, to najczęściej zaglądamy właśnie tam. Kolejną przydatną opcją są praktyczne filtry i kategorie, typu: Gdzie zjeść na Jeżycach, gdzie na burgera a gdzie po najlepszy sernik w Poznaniu. Jeśli zatem mieszkacie w Poznaniu, bądź wybieracie się do stolicy pyry, to zachęcam: warto choć pobieżnie zapoznać się z recenzjami Macieja, gdyż mogą znacznie ułatwić poszukiwania "szamki":)

 • Kwestia Smaku

  alt
  Niezastąpiona. Dlatego pojawia się po raz kolejny w moim zestawieniu. Kwestia Smaku to strona z wygodną wyszukiwarką przepisów, praktycznym przelicznikiem składników i masa apetycznych zdjęć. Gdy nie wiem co zrobić na obiad, schemat działania jest następujący: www.kwestiasmaku.com -> makarony -> zakupy i już wiadomo:D