Jak wiecie (a jeśli nie to odsyłam do tego wpisu Plany na 2021 rok), w tym roku postanowiłam moje odzieżowe zakupy ograniczyć do niezbędnego minimum. Nie czarujmy się, tak naprawdę nie musiałabym już nic kupować przez najbliższe 5 lat, ale uwielbiam modę, zwłaszcza tę zrównoważoną, i nie mam zamiaru całkowicie odciąć się od nabywania ubrań, bo wiem, że zwyczajnie nie dałabym rady. Jednak jednym z postanowień na ten rok było m.in. wspieranie polskich marek, które produkują ubrania w sposób etyczny i przyjazny środowisku. I o tym będzie dzisiejszy wpis.
Jako że na mojej wiosennej wish-liście pojawiły się czarne jeansy z prostą nogawką, przyjęłam uprzejmą propozycję marki Osnowa, by wypróbować coś z ich kolekcji. Firma w swoich założeniach zakłada zrównoważone podejście do produkcji odzieży, promuje ideę szafy kapsułowej, stosuje materiały opatrzone restrykcyjnymi certyfikatami oraz transparentnie informuje klienta, za co tak właściwe płaci. Sam design ubrań jest prosty, opiera się na wykorzystaniu bazowych kolorów i fasonów. W ofercie marki znajdziecie m.in. jeansy z dodatkiem bawełny organicznej, wełnianą marynarkę, proste bazowe t-shirty czy wygodne dresy.

Dziś zatem pokażę Wam moje propozycje stylizacji z wykorzystaniem jeansów Aron, które wykonane są z bawełny z 2% domieszką elastanu. I tutaj od razu "rozmiarowa" wskazówka. Jeśli jesteście na pograniczu wymiarów, to sugerowałbym zabranie rozmiaru mniejszego: wówczas spodnie będą idealnie przylegać do sylwetki. Ja wybrałam mój standardowy rozmiar, dzięki czemu spodnie są bardzo wygodne i w końcu nie mam wrażenia, po całym dniu siedzenia na krześle, że spodnie z wysokim stanem to zło absolutne.

____________________________________________________

Wełniana marynarka, biały t-shirt i mokasyny
Biała koszula tym razem w połączeniu z topem
Jedwabna koszula z second handu
Wersja elegancka
Ulubiona brązowa marynarka w akcji! W wersji zimowej...
... i wiosennej.
Total black look przełamany brązowymi dodatkami (i kotem w tyle)
Idealna wersja na lato
Wystarczy narzucić marynarkę
lub ciepłą bluzę z kapturem.
Wersja z ciepłym swetrem i puchową kurtką z Olx :)