altJeszcze przed Świętami dotarła do mnie cudna paczka z bardzo ciekawą zawartością. Moja koleżanka Basia od kilku lat zajmuje się scrapbookingiem i postanowiła ze swej pasji uczynić źródło dochodu:) Tworzy różnego rodzaju cuda z papieru: kartki, zaproszenia, kalendarze, przepiśniki, itp.
Wszystkie jej prace zobaczyć możecie na blogu: Papierkarnia
A tymczasem mam dla Was kilka propozycji na ciekawe pomysły dla Seniorów z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dziadka:)

alt Własnoręcznie przygotowana nalewka z moreli wraz z oryginalną zawieszką "Na poprawę humoru" :) Jeśli sami nie zajmujecie się "zalewaniem" owoców, to z pewnością znajdziecie jakiś fajny alkohol w dobrych sklepach. Może wydawać Wam się to dość odważnym pomysłem, ale jeśli dobrze znacie swoich Seniorów i wiecie, że lubią od czasu do czasu spędzić wieczór z kieliszkiem dobrej nalewki, to nie widzę przeciwwskazań. Babcia mojego kuzyna, 94-letnia nestorka roku, na rodzinnych imprezach nigdy nie odmawia kieliszka dobrego rumu:)
alt
alt
Jeśli Wasza Babcia uwielbia gotować i zbiera najbardziej sprawdzone przepisy, to z pewnością ucieszy się z dedykowanego przepiśnika. Ja swój dostałam właśnie od Basi, a właściwie od mojego chłopka, który zamówił u niej segregator z dedykacją:)
alt
alt
Kartki, zawieszki, albumy na zdjęcia :)
alt
alt
alt
alt
alt
Czasem wystarczy pamięć i piękna kartka z życzeniami. Lub własnoręcznie wyklejony album ze zdjęciami ukochanych wnuków.
Więcej pomysłów znajdziecie na stronie bloga w specjalnej kategorii: Na Dzień Babci i Dziadka